Επιτυχόντες

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ

 

 

Τα φροντιστήρια υποδομή εύχονται καλή επιτυχία σε όλους τους υποψηφίους. Με συγκέντρωση, μεθοδικό διάβασμα και προσήλωση στο στόχο η επιτυχία είναι δεδομένη. Η στήριξη και οι παροχές του φροντιστηρίου μας προϋποθέτουν όλα τα παραπάνω κάτι που αποδεικνύεται από τους επιτυχόντες μας!

Παρακάτω σας παραθέτουμε ένα μικρό δείγμα των επιτυχόντων μας την τελευταία πενταετία. Και οι επιτυχίες συνεχίζονται!

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2015

 

• ΓΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 

• ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ



• ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ

 

• ΔΑΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ

 

• ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Α.Π.Θ.

 

• ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ



• ΔΕΛΙΒΑΛΤΙΔΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Π.Θ.

 

• ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΛΕΘΕΥΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Π.Θ.

 

• ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ


• ΘΕΟΛΟΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.

 

• ΙΝΤΖΙΚΙΩΤΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ

 

• ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ

 

• ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Π.Θ.

 

• ΚΕΤΙΓΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 

• ΚΙΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΟΧΗΜΑΤΩΝ

 

• ΛΑΚΟΡΤΕ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ Α.Π.Θ.

 

• ΜΗΤΡΟΥΔΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

 

• ΜΙΧΑΛΙ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

• ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Π.Θ.

 

• ΝΕΝΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΧΗΜΑΤΩΝ

 

• ΝΕΝΔΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Α.Π.Θ.

 

• ΝΙΚΙΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Α.Π.Θ.

 

• ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΙΛΙΑΝΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΥΠΑΝΣΗΣ

 

• ΝΤΕΛΙΝΙΑ ΑΛΜΠΑΝΟ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΠΑΜΠΟΥΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ

 

• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 

• ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ

 

• ΣΑΡΙΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ

 

• ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ

 

• ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

 

• ΧΑΡΙΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

 

• ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΒΟΥΛΑ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

 

• ΨΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2014

 

• ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


• ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.

 

• ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ

 

• ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΕΟΠΩΝΙΑΣ

 

• ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΜΑΡΚΕΤΙΓΚ

 

• ΓΚΟΥΝΤΑΚΟΥ ΦΑΙΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΔΗΜΟΥΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚ/ΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.



• ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΗΧ/ΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ

 

• ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ

 

• ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ &ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

 

• ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

• ΚΟΥΤΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

 

• ΚΥΔΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

• ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΛΩΣΣΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΥΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ



• ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 

• ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ

 

• ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΜΑΝΘΟΥΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

 

• ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΚΩΝ ΠΟΡΩΝ

 

• ΜΑΡΖΙΒΑΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 

• ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

• ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

 

• ΜΑΓΓΑΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΝΙΚΩΝ

 

• ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

• ΜΠΑΡΑΜΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

 

• ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ
ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

 

• ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ

 

• ΠΑΣΠΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

 

• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ

 

• ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΙΟΚΟΝΟΜΙΚΗΣ


• ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ

 

• ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥ ΦΡΟΣΩ
ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 

• ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ

 

• ΤΡΟΜΒΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ

 

• ΤΣΙΟΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ



• ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΚΗΣ
ΦΥΣΙΚΟ


• ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ

 

• ΧΡΙΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

 

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2013


• ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΙΑΤΡΙΚΗ

 

• ΤΙΓΚΙΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


• ΚΑΡΔΙΟΠΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ

 

• ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ


• ΛΑΓΟΓΕΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
4η ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ


• ΜΠΑΡΔΟΛΑΡΙ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ


• ΒΛΑΧΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ


• ΣΤΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ


• ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ


• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ


• ΣΟΥΛΗΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΦΥΣΙΚΟ


• ΤΑΡΠΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

 

• ΠΕΤΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ


• ΓΙΑΤΣΙΑΤΣΙΟΥ ΑΝΘΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

 

• ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΥΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ


• ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ


• ΜΗΤΡΟΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ


• ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ


• ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ


• ΤΡΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ, ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ


• ΔΕΛΙΒΑΛΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ


• ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ


• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ


• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ


• ΛΑΤΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ


• ΚΑΒΟΥΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
1ος ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ


• ΑΓΚΑΘΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


• ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ


• ΒΡΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ


• ΚΟΛΙΝΤΖΙΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


• ΤΟΥΡΜΠΕΣΛΗ ΦΛΩΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ


• ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΚΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ


• ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ


• ΜΟΥΤΣΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ


• ΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ


• ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


• ΔΗΜΟΥΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


• ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


• ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


• ΒΑΡΔΑΚΑ ΧΑΡΑ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ


• ΠΑΡΑΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ


• ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ


• ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ


•ΒΡΑΜΠΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ


•ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


•ΔΕΛΙΒΑΛΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ


•ΔΗΜΟΥΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


•ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


•ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ


•ΚΟΛΙΝΤΖΙΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


•ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ


•ΛΑΤΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ


•ΜΟΥΤΣΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ


•ΜΠΑΝΤΗ ΕΛΕΝΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ


•ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ


•ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ


•ΠΑΡΑΠΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ


•ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ


•ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ


•ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΚΗΣ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ


•ΤΟΥΡΜΠΕΣΛΗ ΦΛΩΡΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ


•ΦΟΥΤΣΙΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ


•ΧΑΣΙΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012

 

 

•ΑΚΡΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

•ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

 

•ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΒΑΡΝΤΟΥΜΙΑΝ ΕΛΕΟΝΩΡΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

•ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

 

•ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝA

 

•ΒΛΑΧΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 9η

 

•ΓΚΑΝΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

•ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΤΡΑΙΑΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΣΕΡΡΩΝ

 

•ΖΗΣΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

•ΚΑΔΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•KΑΛΛΙΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4ος

 

•ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΗ ΣΕΜΙΝΑ
ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΑ

 

•ΚΑΤΡΑΚΑΖΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

•ΚΕΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΡΘΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ

 

•ΚΙΛΙΒΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3η

 

•ΚΟΛΑ ΚΕΒΙΝ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 4ος

 

•ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

•ΚΟΥΜΑΡΟΓΛΟΥ ΖΩΗ
ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ

 

•ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

•ΜΑΡΘΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΜΗΝΑΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

 

•ΜΟΥΣΤΑΚΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

•ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

 

•ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

•ΠΕΛΙΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ& ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΠΕΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

•ΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΤΟΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

•ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ

 

•ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΤΣΑΠΑΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΙΩΝΝΙΝΑ

 

•ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

 

•ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

 

•ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ
ΜΑΡΚΕΤΙΓΚ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΕΔΕΣΣΑ

  

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010 KAI 2011

  

 

•ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΣΑΜΟΥ 

 

•ΤΣΑΝΤΑΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΣΙΑΜΑΓΚΑ ΕΛΛΗ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΚΩΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΓΙΑΝΝΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΜΟΡΦΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΛΑΘΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΒΛΑΧΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΜΠΟΥΝΑΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΠΟΛΟΥΚΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 

 

•ΧΡΑΠΑ ΕΛΕΝΗ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 

 

•ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΚΑΤΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ 

 

•ΠΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΛΑΒΙΚΩΝ & ΑΝ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 

 

•ΠΑΤΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 

 

•ΖΗΣΗΣ ΧΑΡΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 

 

•ΣΙΝΑΝΗ ΕΛΕΑΝΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ 

 

•ΠΑΝΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ 

 

•ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΑ
ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΚΑΤΡΑΚΑΖΑ ΕΙΡΗΝΗ
ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 

 

•ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 

 

•ΑΓΚΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 

 

•ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΒΑΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ 

 

•ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ
ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 

 

•ΒΛΑΧΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 

 

•ΓΚΑΝΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 

 

•ΔΗΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΖΕΡΒΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 

 

•ΖΟΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ ΣΗΤΕΙΑ 

 

•ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΟΙΝΩΝΙΩΝ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ ΛΕΥΚΑΔΑ 

 

•ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗ 

 

•ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΤΥΠΟΠΟΙΗΣΗΣ & ΔΙΑΚΙΝΙΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 

 

•ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ
ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ ΔΡΑΜΑ 

 

•ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 

 

•ΚΟΣΚΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΠΟΙΟΤΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 

 

•ΚΡΑΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ
ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 

 

•ΜΑΓΓΛΑΡΗ ΛΙΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 

 

•ΜΑΝΑΣΗΣ ΒΑΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 

 

•ΜΑΡΩΝΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 

 

•ΜΑΥΡΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΠΟΡΙΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ – ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΩΣΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 

 

•ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΝΝΑ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΚΑΒΑΛΑΣ 

 

•ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 

 

•ΜΠΟΒΑΣΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΜΠΡΕΓΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ 

 

•ΝΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΑ
ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 

 

•ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΟΡΦΟΥΛΑ
ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 

 

•ΠΑΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΣΑΡΑΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 

 

•ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΑΜΑΝΤΑ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 

 

•ΤΑΟΥΚΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ 

 

•ΤΗΛΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΤΣΙΒΓΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ
ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 

 

•ΤΣΙΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ
ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 

 

•ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 

 

•ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΝΑ
ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 

 

•ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ ΣΕΡΡΩΝ 

 

•ΧΡΥΣΑΦΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

   

 

 

 

Φροντιστήριο

Ανδρέα Παπανδρέου 97 & Ματρόζου 1
ΤΚ 56728, Νεάπολη , Θεσσαλονίκη
Τηλ. 2310-614.515 2310-614,884

Social links

Δείτε μας στον χάρτη

map